0
تعداد محصولات انتخابی : 0 محصول جمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی اسپلیت 18000 جنرال مکس R22

General MAX Air conditioner 18000 R22
ظرفیت سرمایشی (BTU/H)
18000
ظرفیت گرمایشی (BTU/H)
18400
برچسب انرژی
A+
اینورتر
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۹/۴/۳۰
اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی اسپلیت 18000 جنرال مکس R22
توضیحات

 

درباره کمپانی جنرال و محصولات ان اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیحاتی را برای خریداران این برند شناخته شده،بدهیم باید بگوییم که قطعات و لوازم ساخت این کولر گازی های جنرال در کشور آمریکا ساخته می شوند و  در کشور چین مونتاژ می شوند . در ساخت کولر گازی های جنرال از گازهای مختلفی استفاده می شود .که این گازها عبارتند از R22،R410، گاز هیدروکلوروفلوئورومتان ،گاز هیدروفلوئوروکربن .

همچنین جنرال کولر گازی هایش را در انواع متفاوتی ارائه می دهد که در پایان از انها نام بردیم.این تنوع محصولات باعث بزرگ شدن جمعیت خریداران این برن د محبوب می شود. چون دست مشتری را برای انتخاب در هر زمینه ای باز می گذارد. چه در ظرفیت کولرها،په نوع کاربری ، چون این کولرهای هرکدام مختص منطقه ای از لحاظ اب و هوا طراحی شده اند.

مشخصات این محصول

 

کولر جنرال مکس یک کولر اسپلیت دیواری است که معمولا در منازل مسکونی ،فضاهای  اداری نه چندان بزرگ از انها استفاده می کنند. این اسپلیت جنرال مکس از نوع سرمایشی و گرمایشی است. یعنی هم تولید هوای خنک می ند هم تولید هوای گرم.پس نه تنها یک کولر است بلکه می توان به عنوان یک گرم کننده هوا در زمستان از ان استفاده کرد. که این ویژگی نه تنها از ایجاد هزینه های اضافی برای خرید دو دستگاه چه در تابستان و چه در زمستان جلوگیری می کند . بلکه از نظر فضای ذخیره سازی در انبارتان برای شما ایجاد دردسر نمی کند. به همین خاطر هم در تابستان گرم و هم در زمستان سرد از تکنولوژی لذت ببرید.همچنین از دیگر قابلیتهای خوب این محصول  تمیز کنندگی خودکار یا همانSelef Cleaning اشاره کرد، که از رشد و ازدیاد میکروب جلوگیری می کند و داخل کولر را خشک و تمیز نگه می دارد.همین خود مانع ایجاد هوایی با بوی نامطبوع می شود. کولر گازی جنرال  مکس در چندین ظرفیت از جمله 12000،18000،240000 و ... روانه بازار خرید و فروش شده اند.

 

طراحی و مدل کولر

 

جنرال مکس یک اسپلیت دیواری است یا همان دو تکه ای با یک پنل است. کولر گازی انواع مختلفی دارد که به شرح زیرند:

  •  اسپلیت ها (دوتکه ها): انواع اسپلیتها:دیواری، سقفی،کانالی (داکت) ، ایستاده
  •  پنجره ای
  •  پرتابل (قابل حمل)

 هنگام خرید کولر گازی باید به  نوع و ظرفیت انها توجه کرد.چون با توجه به شرایط آب و هوایی  و متراژ فضای مورد استفاده نوع کولر و ظرفیت ان بسیار حائز اهمیت است.این برای این است که در مصرف برق و گاز  بهینه عمل کنیم و کولر ما بتواند با مصرف کمترین میزان از انرژی بهترین کارایی را برای ما داشته باشد. مثلا ما در اینجا کولر گازی 18000 مکس را برای شما داریم که با توجه به ظرفیت خود فضاهایی با متراژ حداکثر 48 متر مربع را به خوبی خنک یا گرم کند.

همانگونه که در اول پاراگراف ذکر کردیم این محصول از نوع اسپلیت است و یک پنل داخلی با طراحی بسیار ساده دارد .بر رو این پنل داخلی نوار طلایی وجود دارد که نوار طلایی مختص طراحی این کولر است و که به ان زیبایی خاص بخشیده است. نمایشگر  این محصول جنرال از نوع دیجیتال برروی بدنه است که فقط زمان روشن شدن دستگاه قابل دیدن می شود. این پنل داخلی جنرال مکس ابعادی به شرح مقابل دارد: 990 × 310 × 225 میلیمتروزن این پنل با توجه با ابعادش برابر 12 کیلو گرم می باشد. صدای این دستگاه زمان روشن بود و کار کردن  42 دسی بل است. که این میزان صدا برای گوش انسان آزار دهنده نیست. موتور این محصول در بیرون نصب می شود وبا ابعاد 298 × 535 × 802 میلیمتر طراحی شده است و وزن ان  برابر38 کیلو گرم است.

سایر امکانات

این محصول از سری کولرهای جنرال مکس کمپانی جنرال دارای پره های ضد فرسایشی  Gold Fin نیز هست.گاز مصرفی یا گاز مبرد ان هم R22و هم R410a است .

خصوصیات
مشخصات کلی
برند
جنرال مکس
سری
General MAX
نوع
اسپلیت
عملکرد
سرمایشی-گرمایشی
ظرفیت سرمایشی (BTU/H)
18000
ظرفیت گرمایشی (BTU/H)
18400
برق ورودی سرمایش/گرمایش (KW)
2.6
راندمان انرژی درحالت سرمایش(W/W)
2.21
ضریب عملکرد در حالت گرمایش (W/W)
2.73
جریان کارکرد (سرمایش/گرمایش) (A)
13
برچسب انرژی
A+
اینورتر
صدا پنل داخلی در حالت سرمایش dB)(A))
42
صدا پنل خارجی در حالت سرمایش dB)(A))
55
میزان گردش هوا (زیاد) (M۳/h)
850
ابعاد یونیت داخلی H/W/D (mm)
970*382*302
وزن پنل داخلی (kg)
12
ابعاد پنل خارجی H/W/D (mm)
920*400*620
وزن پنل خارجی (kg)
38
منطقه جغرافیایی معتدل/حاره ای
T1
گاز مبرد
R410a-R22
فیلتر ضد باکتری-آنتی باکتریال
نمایشگر دما
جریان هوای بالا و پایین
تایمر زمان
حالت خواب
نظرات

نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha