0
تعداد محصولات انتخابی : 0 محصول جمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 34 فوت 3 درب مدل GR-J327CSBL رنگ سفید

lg side by side door in door refrigeratorGR-J327CSBL
شرکت سازنده
ال جی
کشور سازنده
کره
مصرف انرژی
A+
قابلیت بدون برفک
فیلتر بهداشتی هوا
وضعیت :
فروش فعال
تضمین اصالت :
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۹/۴/۳۰
اطلاعات بیشتر در مورد یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 34 فوت 3 درب مدل GR-J327CSBL رنگ سفید
توضیحات


یخچال ساید بای ساید ال جی مدلJ327 از سری محصولات دور این دور کمپانی مطرح و شناخته  شده ی ال جی است که ظرفیت کلی  این یخچال فریزر برابر ۸۵۶لیتر است.تقریبا 90% از این ظرفیت کل قابل بهره برداری واقعی است,که خود نشان دهنده ی ظرفیت مناسب و جادار ان برای مصارف خانگی و یا محیطهای بزرگ است. ۲۵لیتر از گنجایش داخلی یخچال ال جی مدل 327، به کشوی نگهدارنده‌ی رطوبتMoist Balance Crisper اختصاص داده شده است.
 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327


کشوی نگهدارنده رطوبت Moist Balance Crisper

تفاوت کشو های نگه دارنده رطوبت با کشوهای معمولی طراحی و نوع ساخته شدن انها است. در این کشو ها سقف توری و مشبک مانندی دیده می شود. این کشو ، رطوبت تبخیر شده از مواد غذایی را حفظ می‌کند و به حفظ و ماندگاری سبزی‌ها و میوه‌ها کمک می کند.

این مدل از یخچال ال جی دارای ویژگی منحصر به فرد دیگری به نامfresh Balancer است.که با دکمه ای که بر روی کشو تعبیه شده است. می توانیم ان را بر روی دو حالت میوه یا سبزیجات قرار دهیم و دمای مخصوص هر مواد غذایی خاص را به ان بدهیم.


یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327


هوایی تا% 99.99999استریل ؛ باHygiene Fresh

ساید بای سایدJ327 ال جی همچنین  دارای یه سیستم تصفیه هوا است.این سیستم تصفیه هوا یک فیلتر بهداشتی به نام  +Hygiene Fresh است که طراوت و تازگی مواد غذای را حفظ می کند. این سیستم تصفیه هوا,هوای  داخل یخچال را  کاملا استریل می کند.یعنی کاملا هوایی عاری از هر میکرو ارگانیسم بیماری زای که با تجزیه مواد غذای تولید گازهای بد بو می کنند,به شما می دهد.این سیستم استریل کننده، هوا را از فیلترهای بوزدایی ضد باکتری و  فیلتر زداینده  کربنی عبور می‌دهد و هوایی تمیز و خنک را از طریق دریچه های هوایی داخل یخچال به جریان درمی آورد.

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327

 

به صرفه بودن با کمپرسور خطی

دیگر آپشن  این مدل از یخچال فریزر ساید ال جی نوع کمپرسور به کار رفته در ساخت ان است,که از نوع خطی کمپرسورهای مورد استفاده در ساخت یخچال فریزرهای امروزی است این کمپرسور خطی به دلیل خطی بودن ان ,از ایجاد اصطکاک حین کار جلوگیری می کند.این امر که اصطکاک باعث مصرف انرژی و تولید حرارت و به طبع کاهش طول عمر مفید دستگاه می شود,بر همه اشکار است. پس شما الان  می دانید که در یخچال فریزر ساید ال جی، مصرف کردن میزان کمی از انرژی,کم هزینه بودن و کارکرد بدون لرزش و بی صدا به دلیل وجود کمپرسور اینورتر خطی است.

 

 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327

 

فناوری Door IN Door ال جی

اپشن بعدی دارا بودن ویژگیDoor-in-Door  در این یخچال می‌باشد که دسترسی اسان به فضای داخلی یخچال بدون باز و بسته کردن درب اصلی را مهیا ساخته ,که این ویژگی هم به نوبه ی خود در کاهش انرژی مصرفی و طول عمر دستگاه اثر می گذارد. در واقع Door in Door در این مدل به گونه ای طراحی شده که کاملا روی درب اصلی یخچال است و هم اندازه با ان است,با فشردن  دکمه تعبیه شده در قسمت پایینی درب اصلی  که در اصطلاح  Hidden Button نامیده می شود فضایی نمایان می شود که سهولت دسترسی به مواد غذایی  را میسر ساخته است و این ویژگی هم از باز و بسته شدن پی در پی که منجر به هدر رفت هوای خنک زیادی می شود جلوگیری می کند و تا 46.5% هدر رفت هوای خنک داخلی را کاهش می دهد و هم باعث افزایش فضای ذخیره سازی تا 9% بیشتر می شود.با این فناوری تمامی موادی  که ما در طول روز بیشتر از انها استفاده می کنیم به راحتی قابل دیدن هستند با یخچال J327،ال جی می‌توانید از دسترسی سریع کردن به نوشیدنی های مورد علاقه یتان بدون باز و بسته کردن درب اصلی در  فصول گرم لذت ببرید.
 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327

 

تکنولوژیMulti Air Flow

فناوری خنک کننده ای که در این محصول از سری یخچال فریزرهای ساید و دور این دور ال جی به کا رفته است فناوری بسیار پر کاربرد و پیشرفتهMulti Air Flow نیزاست که همانطور از نامش پیداست,یه سیستم جریان هوای چند گانه است,میپرسید چگونه و چرا چند گانه؟؟؟این چندگانه بودن به صورتی است که داخل محفظه یخچال فریزر ال جی چندین کانال یا دریچه در تمامی جهت کار گذاشته شده,که این کانالها محل خروج هوای خنک است,که این هوا باید در داخل یخچال مرطوب و سرد باشد چون مواد غذایی برای سالم ماندن به رطوبت هم نیاز دارندو در داخل فریزر هوا باید سرد و خشک باشد تا مواد به خوبی منجمد شوندو فاسد نشوند.این هوای سرد و خنک از چندین زاویه متفاوت به مواد غذایی برخورد می کند تا به خوبی سرما به تمام نقاط برسد و از فساد وخرابی جلوگیری شودو چون از تمامی زوایا این هوا به داخل محفظه جریان پیدا می کند ان را سیستم جریان هوای چند گانه می نامند.

 طراحی فوق العاده یخچال GR-J327

در خرید و تجارت چشم نواز بودن کالایی که عرضه می کند بسیار بسیار حائز اهمیت است,چون در دنیای امروزه چیزی به اسم طراحی داخلی جای خود را تثبیت کرده است و طرفدارن بسیاری پیدا کرده است,پس همانقدر که پیرفته بودن و دوام مهم بوده و است امروزه زیبایی و طراحی محصولات هم مهم است,خوشبختانه کمپانی ال جی همیشه خوش سلیقه بوده و طراحان خوبی را استخدام کرده است,یخچال فریزر الجی مدل 327 j از طراحی خوبی برخوردار است و در یک نگاه طراحی  زیبا و با کیفیت خودرا به رخ می کشد,اگر چه عمق در ظاهر کم به نظر می‌رسد؛ اما ارتفاع مناسب دارد ، گنجایش این یخچال بسیار مناسب است و جای دادن مواد غذایی در حجم بالایی در یخچال امکان پذیر است. یکی از ویژگیهای دیگر این محصول که هم ظاهری و هم کاربردی محسوب می شود ویژگی، Door-in-Door آن می‌باشد که در اصل به جای هوم بار یا مینی بار طراحی شده است.


یخچال زیبای ال جی  روکش استیل و با کیفیتی دارد که با رنگ سیلور خود دل هر خانم خانداری را می بردو بهدخوبی با فضای اشپزخانه شما هارمونی پیدا می کند.این محصول دارای آبریز و یخ سازی اتوماتیک است بخش طراحی این یخچال ساید بای ساید است. این مدل از  ساید بای ساید ال جی قابلیت اتصال به آب شهری را دارد و بدون نیاز به جابه جایی تانک آب سرد کن، به راحت و بدن دخالت ما از اب پر می شود.‌ حتی اگر این ویژگی را هم نداشت تانک ان انقدر اسان از  جای خود خارج و نصب می شود که اصلا جای نگرانی نبود.

بر روی درب فریزر بالای تب سرد کن پنل پیشرفته ای قرار دارد که به شما امکان تنظیمات پیشرفته یخچال را می دهد, می توانید سرمایش سریع را فعال یا غیر فعال کنید,یا حالت ابریز ان را تغییر دهید.همچنین به قفل کودک و سایر تنظیمات دست پیدا کنید.

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی34 فوت مدل lg j327یخچال 34 فوت ال جی مدلj 327 ؛گنجایش بالا

با باز کردن درب ها ، سه فضای ذخیره سازی برای شما پدیدار می شود که دو فضای ان مربوط به بخش یخچال است و فضای دیگر مربوط به فریزر، که برای ذخیره کردن مواد مصرفی  می‌توان از آن استفاده کرد. در داخل درب اصلی یخچال هم ۴عدد قفسه برای نگه داری اقلام مختلف دارید.فضای اصلی یخچال توسط ۳طبقه، قفسه نگهداری بطری‌ها به صورت افقی، باکس Utility Box و دو عدد کشوی بزرگ سبزیجات به صورت ‌فوق العاده ای برای ذخیره سازی بهینه تقسیم شده است. محفظه نگهداری بطری‌های افقی (همان طبقه فلزی) Bottles Rack چهار عدد بطری بزرگ را به صورت افقی نگه داری می‌کند و کشو Utility Box فضای خوبی برای اشیا کوچک، مانندکره و مربا ، پنیر وغیره ... را برا کاربرهای خود فراهم کرده است. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که برای متعادل نگاه داشتن رطوبت مواد غذایی، از روزنامه یا پارچه های نخی مرغوب استفاده می کنید. با کشویMoist Balanc Crisper در یخچال ال  جی مدل J327 دیگر نیازی به این کار نیست. بخش فریزر به دلیل تقسیم بندی بسیار کارآمد و دمای مناسب و قابلیت‌های مدرنی که دارد محیطی مساعدی برای فریزکردن مواد غذایی است.

خصوصیات
مشخصات عمومی
شرکت سازنده
ال جی
کشور سازنده
کره
مدل
GRJ-327PBS
مشخصات کلی
رنگ
A+
مصرف انرژی
A+
وزن
147Kg
جهت باز شدن درب
دوطرفه
گنجایش ناخالص
856
گنجایش و ابعاد
گنجایش کل به لیتر
752
گنجایش یخچال به لیتر
538
گنجایش فریزر به لیتر
214
ارتفاع به میلیمتر
1785
عمق به میلیمتر
898
پهنا به میلیمتر
912
مشخصات یخچال
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
3
تعداد سبد و کشو میوه
3
تعداد طبقات درب
4
لامپ یخچال
کشو با امکان تنظیم دما و رطوبت
محفظه لنبیات
جا بطری
مشخصات فریزر
تعداد طبقات
4
تعداد طبقات درب
3
قابلیت بدون برفک
سایر مشخصات و امکانات
آبسرد کن
یخساز اتوماتیک با آب شهری
میزان صدا
آب ریز
سیستم یخ
میزان تولید روزانه یخ
فیلتر بهداشتی هوا
خنک کننده
نوع خنک کننده
R600a
سیستم عیب یابی هوشمند
جریان چند هوایی
نظرات

نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha